Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| SAT | 1450 |
| AP Classes | AP Statistics |
| Height | 5'11" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 215 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |