Kaydn McAtee's Bio
| Plays | Basketball, Football, Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #2 • SG, PG #6 • CB, QB #28 • P, OF |
| Club Teams | Legacy Kings 10th Grade Indiana Ice Basketball |
| Height | 6'1" |
| Weight | 170 lbs |
| Standing Reach | 7'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|