Logan Smith's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #8 • WR, CB |
| GPA | 4.02 |
| SAT | 1180 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 245 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Shuttle | 7.9 sec |