Dylan Martin's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #8 • OF, LHP, 1B #8 • QB, CB |
| GPA | 3.67 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.62 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |
3xPlayer of the Game