Mason Stroud's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #99 • GK |
| Club Teams | SIU Red U18 Southern Indiana United |
| GPA | 4.2 |
| SAT | 1270 |
| AP Classes | AP U.S. History, AP Seminar, AP Composistion Language, AP Research, AP Physics, AP Composistion Literature, AP Government, and AP Macroeconomics |
| Height | 6'3" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|