Andrew McGrew's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #3 • OF, P #80 • K #9 • MF, FORW • Captain |
| Height | 5'8" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |