Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 305 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| Deadlift | 470 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Broad Jump | 6'4" |