Lane Halterman's Bio
| Plays | Soccer, Baseball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #5 • STRK #9 • OF #50 • HB, DE |
| GPA | 2.8 |
| SAT | 1010 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.02 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |