Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| AP Classes | AP Seminar and AP Lang |
| Honors Classes | World History Honors, Honors Chemistry, and Dual Credit Pre-Calc Trig |
| Height | 6'0" |
| Weight | 162 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |


