Vontrell Kittrell's Bio
Bio
Southern Costal Academy
Southern Costal Academy
| GPA | 3.4 |
| Height | 6'9" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 7'1" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 246 lbs |
| Squat | 418 lbs |

| Year Joined |
|
| Location |
|
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|