Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'7" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 465 lbs |
| Deadlift | 515 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 10'0" |
| Broad Jump | 4'3" |