Summer Eaton's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #15 • S |
| Club Teams | Avengers 18s Rev Volleyball Academy |
| Honors Classes | Honors Algerbra and Honors English 9-11 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 210 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|