Reagan Claus's Bio
Bio
College hopeful. Multisport athlete (soccer, basketball, track).
College hopeful. Multisport athlete (soccer, basketball, track).
| GPA | 3.7 |
| SAT | 1020 |
| AP Classes | Ap lit and Ap Stats |
| Honors Classes | Honors Econ |
| Height | 5'7" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 95 lbs |
| Squat | 145 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|