Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'5" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Standing Reach | 8'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 260 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Vertical Jump | 35'0" |