Thomas Laughlin's Bio
Bio
5'10 175| CLass of '27, RB/OLB| 4.6 40-yard| 3.9 GPA| Adams Central HS| 2023 IHSAA State Runner-Up|
5'10 175| CLass of '27, RB/OLB| 4.6 40-yard| 3.9 GPA| Adams Central HS| 2023 IHSAA State Runner-Up|
| GPA | 3.9 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 275 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Broad Jump | 9'11" |