dylan john's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | |
| Club Teams | Indy Premier U19 Indy Premier |
| GPA | 3.5 |
| AP Classes | AP Language and AP Environmental Science |
| Honors Classes | Honors Precalculus |
| Height | 5'8" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 235 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|