Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.4 |
| SAT | 1190 |
| Height | 6'8" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 7'0" |
| Standing Reach | 8'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |