Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.49 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 9'10" |
| Shuttle | 4.25 sec |