Robert Peacock's Bio
Bio
Honor Roll 3.7 GPA Varsity Wrestling And Varsity Football Love to Fish Hunt and work out with my Dad!
Honor Roll 3.7 GPA Varsity Wrestling And Varsity Football Love to Fish Hunt and work out with my Dad!
| Height | 6'1" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'10" |
| Standing Reach | 6'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 6'1" |