Connor Goerzen's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #45 • OLB, MLB |
| Club Teams | Rangers 17U Rangers |
| Height | 6'0" |
| Weight | 215 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 435 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|