Gavin Short's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | |
| Club Teams | Rawlings 316 Diamond Kings Select 16U Rawlings 316 Diamond Kings Select |
| Height | 6'2" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Left |
| Bench | 270 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 435 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|