Austin Smilko's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | 10th Grade next level basketball |
| GPA | 3.43 |
| Height | 5'5" |
| Weight | 139 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 290 lbs |
| Deadlift | 280 lbs |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|