Chris Sharp's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | 2010 GFC FC black U16 Georgetown FC |
| GPA | 3.88 |
| Honors Classes | Honors English, Honors algebra 2, Honors English 2, and Honors geometry |
| Height | 5'6" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 115 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|
