Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'4" |
| Weight | 295 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 495 lbs |
| Deadlift | 550 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.24 sec |
| Vertical Jump | 20'0" |
| Broad Jump | 7'4" |
