Bryce Gates's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #4 • CB, WR • Captain |
| Club Teams | U16 River Cities Track Club |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.4 sec |
| Broad Jump | 9'3" |


| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|