Will Petro's Bio
Bio
4 Star Kicker | C/O 26' | Dedicated to God
4 Star Kicker | C/O 26' | Dedicated to God
| GPA | 3.8 |
| ACT | 22 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |