Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 0.32 |
| ACT | 18 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 265 lbs |
| Wingspan | 5'7" |
| Standing Reach | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.2 sec |



