Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Honors Classes | Honors Algerbra 1 and Honors Geometry |
| Height | 5'11" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |



