Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| Honors Classes | Honors Geometry, Honors English 3, Honors English 2, and Honors Biology |
| Height | 6'2" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.4 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 11'2" |
| Shuttle | 4.3 sec |


