Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 375 lbs |