1st | Olivia Fowler | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 00:26.78 |
2nd | Anja Harms | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 00:27.37 |
3rd | Lillyan Hamilton | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 00:27.70 |
4th | Samantha Weston | Lyman (WY) | Final | | 00:27.98 |
5th | Amelia Despain | Kemmerer (WY) | Final | | 00:28.10 |
6th | Madison Lowery | Powell (WY) | Final | | 00:28.21 |
7th | Emma Mitchell | Powell (WY) | Final | | 00:28.39 |
8th | Brooklyn Busskohl | Lyman (WY) | Final | | 00:28.42 |
9th | Hayden Thoman | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:28.45 |
10th | Mia Buchanan | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:28.65 |
11th | Teghan Hoff | Evanston (WY) | Final | | 00:28.76 |
12th | Ashlynn Condos | Lyman (WY) | Final | | 00:29.32 |
13th | Kaitlyn Anson | Lyman (WY) | Final | | 00:29.57 |
14th | Emma Karhu | Powell (WY) | Final | | 00:29.74 |
15th | Lily Halter | Powell (WY) | Final | | 00:30.01 |
16th | Rayne Wheeler | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:30.25 |
17th | Makenzee Teuscher | Kemmerer (WY) | Final | | 00:30.27 |
18th | Rachel Essington | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:30.45 |
19th | Annellie Beachell | Evanston (WY) | Final | | 00:30.73 |
20th | Samantha Butler | Kemmerer (WY) | Final | | 00:31.03 |
21st | Tayler Davis | Evanston (WY) | Final | | 00:31.35 |
22nd | Anna Short | Lyman (WY) | Final | | 00:32.15 |
23rd | Julia Larjer | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:32.28 |
24th | Rosie Corlertt | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:32.36 |
25th | Antonia Heilig | Kemmerer (WY) | Final | | 00:32.39 |
26th | Meeghan Healy | Riverton (WY) | Final | | 00:32.50 |
27th | Therisa Bautz | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 00:32.54 |
28th | Kami Jensen | Powell (WY) | Final | | 00:32.74 |
29th | Hailey Noble | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:32.95 |
30th | Grace Sapp | Powell (WY) | Final | | 00:32.96 |
31st | Keela McDaniel | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:33.13 |
32nd | Cheyann Roose | Kemmerer (WY) | Final | | 00:33.52 |
33rd | Tori Newton | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 00:34.83 |
34th | Jillian Huntsman | Lyman (WY) | Final | | 00:34.95 |
35th | Madelynn Deeds | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:35.23 |
36th | Rylee TurnsPlenty | Riverton (WY) | Final | | 00:35.88 |
37th | McKayla Berg | Lyman (WY) | Final | | 00:35.92 |
38th | Dayana Crook | Lyman (WY) | Final | | 00:36.49 |
39th | Caterina Lione | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:39.77 |
40th | Ansley Else | Lander Valley (Lander, WY) | Final | | 00:40.35 |
41st | Emily Fox | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 00:41.88 |
42nd | Allison Perez | Riverton (WY) | Final | | 00:45.06 |
43rd | Ryland Maxfield | Lyman (WY) | Final | | 01:17.46 |
44th | Adiaunna Myers | Sublette County (Pinedale, WY) | Final | | 06:55.24 |