Round 4 |
KC Davis (So.) & Jon May (Fr.)Fruita Monument (Fruita, CO) |
Def. |
Barrett Taylor (So.) & 4 Doubles Sailors - DFSteamboat Springs (CO) |
|
|
|
Round 4 |
Nathan Bush (Jr.) & Jaydon Richardson (Jr.)Aspen (CO) |
Def. |
Evan Johnson (Jr.) & Matt Carbajal (Sr.)Grand Junction (CO) |
6-0 |
6-1 |
|
Round 4 |
4 Doubles SaberCatsFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
Elias Fiddler (Fr.) & 4 Doubles DemonsDurango (CO) |
6-1 |
6-6 |
0-0 (10-8) |
Round 4 |
Hunter Monson (Sr.) & Garrett Coveyduck (Sr.)Smoky Hill (Aurora, CO) |
Def. |
Daniel Duell (So.) & Eli McDaniel (So.)Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
6-0 |
6-0 |
|
Round 3 |
Joe Lawton (Sr.) & Corbin Reiter (Sr.)Durango (CO) |
Def. |
Daniel Duell (So.) & Eli McDaniel (So.)Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
6-0 |
6-0 |
|
Round 3 |
Evan Diehl (Sr.) & Matthew Ruiz Diaz (Sr.)Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
Barrett Taylor (So.) & 4 Doubles Sailors - DFSteamboat Springs (CO) |
6-1 |
6-1 |
|
Round 3 |
Evan Johnson (Jr.) & Matt Carbajal (Sr.)Grand Junction (CO) |
Def. |
Barrett Taylor (So.) & 4 Doubles SailorsSteamboat Springs (CO) |
6-0 |
6-4 |
|
Round 3 |
Evan Diehl (Sr.) & Matthew Ruiz Diaz (Sr.)Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
Jaydon Richardson (Jr.) & Nathan Bush (Jr.)Aspen (CO) |
7-5 |
6-1 |
|
Round 2 |
4 Doubles SaberCatsFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
Daniel Duell (So.) & Eli McDaniel (So.)Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
6-1 |
6-0 |
|
Round 2 |
KC Davis (So.) & Jon May (Fr.)Fruita Monument (Fruita, CO) |
Def. |
Bryce Cordts-Pearce (Fr.) & Lukee Tralins (Fr.)Aspen (CO) |
6-2 |
7-5 |
|
Round 2 |
Hunter Monson (Sr.) & Garrett Coveyduck (Sr.)Smoky Hill (Aurora, CO) |
Def. |
KC Davis (So.) & Jon May (Fr.)Fruita Monument (Fruita, CO) |
7-6 (7-2) |
6-3 |
|
Round 2 |
4 Doubles SaberCatsFossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
Evan Johnson (Jr.) & Matt Carbajal (Sr.)Grand Junction (CO) |
6-2 |
6-0 |
|
Round 2 |
Hunter Monson (Sr.) & Garrett Coveyduck (Sr.)Smoky Hill (Aurora, CO) |
Def. |
Corbin Reiter (Sr.) & Elias Fiddler (Fr.)Durango (CO) |
6-4 |
4-6 |
0-0 (10-7) |
Round 1 |
Evan Diehl (Sr.) & Matthew Ruiz Diaz (Sr.)Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
KC Davis (So.) & Jon May (Fr.)Fruita Monument (Fruita, CO) |
6-3 |
6-3 |
|
Round 1 |
Jaydon Richardson (Jr.) & Nathan Bush (Jr.)Aspen (CO) |
Def. |
Elias Fiddler (Fr.) & Corbin Reiter (Sr.)Durango (CO) |
6-4 |
6-3 |
|
Round 1 |
Evan Diehl (Sr.) & Matthew Ruiz Diaz (Sr.)Fossil Ridge (Fort Collins, CO) |
Def. |
Evan Johnson (Jr.) & Matt Carbajal (Sr.)Grand Junction (CO) |
6-0 |
6-1 |
|
Round 1 |
Daniel Duell (So.) & Eli McDaniel (So.)Grand Junction Central (Grand Junction, CO) |
Def. |
Barrett Taylor (So.) & 4 Doubles Sailors - DFSteamboat Springs (CO) |
1-6 |
2-6 |
|