1st | Scott Edmiston | Canyon del Oro (Tucson, AZ) | Final | | 00:21.47 |
2nd | Cole Faut | Millennium (Goodyear, AZ) | Final | | 00:22.22 |
3rd | Michael Simcoe | O'Connor (Phoenix, AZ) | Final | | 00:22.23 |
4th | Shane Stevens | Millennium (Goodyear, AZ) | Final | | 00:22.38 |
5th | John Simcoe | O'Connor (Phoenix, AZ) | Final | | 00:22.40 |
6th | Mason Stewart | Canyon del Oro (Tucson, AZ) | Final | | 00:22.51 |
7th | Braden Echols | Marana (Tucson, AZ) | Final | | 00:23.28 |
8th | Andrew Litz | Marana (Tucson, AZ) | Final | | 00:23.49 |
9th | Jeremiah Boyer | Arizona College Prep (Chandler, AZ) | Final | | 00:23.60 |
10th | Corbin Le Peau | Salpointe Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:23.62 |
11th | Edgar Torres | Salpointe Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:23.67 |
12th | Eric Le Peau | Salpointe Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:23.93 |
13th | Evan Duarte | Canyon del Oro (Tucson, AZ) | Final | | 00:24.62 |
14th | Lincoln Maskey | Flowing Wells (Tucson, AZ) | Final | | 00:24.70 |
15th | Pedro Young | Morenci (AZ) | Final | | 00:24.74 |
16th | Jeronimo Ojeda | Salpointe Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:24.78 |
17th | Ariston Elsesser | Catalina Foothills (Tucson, AZ) | Final | | 00:24.97 |
18th | Nathan Carbonneau | Marana (Tucson, AZ) | Final | | 00:24.98 |
19th | William Parry | Marana (Tucson, AZ) | Final | | 00:25.04 |
20th | Yaseen Hag | Arizona College Prep (Chandler, AZ) | Final | | 00:25.09 |
21st | Lance Marchessault | St. Augustine Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:25.33 |
22nd | Eddie Xia | Arizona College Prep (Chandler, AZ) | Final | | 00:25.50 |
23rd | Russell Adams | Buena (Sierra Vista, AZ) | Final | | 00:25.55 |
24th | Torin Claggett | Catalina Foothills (Tucson, AZ) | Final | | 00:25.78 |
25th | Ezra Balzer-Partain | Tucson High Magnet School (Tucson, AZ) | Final | | 00:25.88 |
26th | Ted Nguyen | Millennium (Goodyear, AZ) | Final | | 00:25.95 |
27th | Cooper Goffeney | Tucson High Magnet School (Tucson, AZ) | Final | | 00:25.99 |
28th | Nathaniel Crawford | Catalina Foothills (Tucson, AZ) | Final | | 00:26.09 |
29th | Parkin Howe | Sabino (Tucson, AZ) | Final | | 00:26.10 |
30th | Grayson The | Tanque Verde (Tucson, AZ) | Final | | 00:26.14 |
31st | Mathew Murray | Catalina Foothills (Tucson, AZ) | Final | | 00:26.20 |
32nd | Garrett Maskey | Flowing Wells (Tucson, AZ) | Final | | 00:26.24 |
33rd | Brett Miller | Boulder Creek (Anthem, AZ) | Final | | 00:26.27 |
34th | Rylee Kline | Buena (Sierra Vista, AZ) | Final | | 00:26.78 |
35th | Jonathan Warren | Walden Grove (Sahuarita, AZ) | Final | | 00:26.94 |
36th | Noah Puzio-Dunne | Tanque Verde (Tucson, AZ) | Final | | 00:26.97 |
37th | Samuel Guevara | St. Augustine Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.00 |
38th | Ethan Chumbler | Tanque Verde (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.11 |
39th | Logan Rademacher | Ironwood Ridge (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.20 |
40th | Tanner Despain | O'Connor (Phoenix, AZ) | Final | | 00:27.43 |
41st | Ben Mckinnie | Millennium (Goodyear, AZ) | Final | | 00:27.47 |
42nd | Nicco Boudou | Ironwood Ridge (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.80 |
43rd | Miguel Torres | Flowing Wells (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.82 |
44th | Tayson Middleton | Canyon del Oro (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.83 |
45th | Kai Taijeron | Buena (Sierra Vista, AZ) | Final | | 00:27.85 |
46th | Gustavo Alcantar | St. Augustine Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:27.88 |
47th | David Coury | Ironwood Ridge (Tucson, AZ) | Final | | 00:28.57 |
48th | Dominic Rangel | O'Connor (Phoenix, AZ) | Final | | 00:28.77 |
49th | Gabriel Clancy | Morenci (AZ) | Final | | 00:28.78 |
50th | Tyler Conde Draegar | Walden Grove (Sahuarita, AZ) | Final | | 00:28.81 |
51st | Lucas Soeder | Tanque Verde (Tucson, AZ) | Final | | 00:29.24 |
52nd | Thomas Taylor | Sabino (Tucson, AZ) | Final | | 00:29.25 |
53rd | Griffin Jaquish | Boulder Creek (Anthem, AZ) | Final | | 00:29.37 |
54th | Ahlim Lopez | Douglas (AZ) | Final | | 00:29.76 |
55th | Stryker Johnson | Walden Grove (Sahuarita, AZ) | Final | | 00:30.17 |
56th | Carlos Pedroza | St. John Paul II Catholic (Avondale, AZ) | Final | | 00:30.64 |
57th | Nathan Trenkle | Sahuaro (Tucson, AZ) | Final | | 00:30.66 |
58th | Joey Nguyen | St. John Paul II Catholic (Avondale, AZ) | Final | | 00:31.50 |
59th | Wyatt Bennet | Walden Grove (Sahuarita, AZ) | Final | | 00:31.61 |
60th | Nathan Adams | Douglas (AZ) | Final | | 00:31.62 |
61st | Caleb Angulo | Douglas (AZ) | Final | | 00:31.78 |
62nd | Sebastian Salas | Douglas (AZ) | Final | | 00:32.27 |
63rd | Gavin Achilles | St. Augustine Catholic (Tucson, AZ) | Final | | 00:32.41 |
64th | Darnyell Rhodes | Buena (Sierra Vista, AZ) | Final | | 00:33.04 |
65th | Roberto Elias | Tucson High Magnet School (Tucson, AZ) | Final | | 00:33.39 |
66th | Charles Hoover | Sahuaro (Tucson, AZ) | Final | | 00:33.44 |
67th | Joel Joralmon | Morenci (AZ) | Final | | 00:33.93 |
68th | Porter Kooeyman | Boulder Creek (Anthem, AZ) | Final | | 00:34.32 |
69th | Andrew Wagoner | Sahuaro (Tucson, AZ) | Final | | 00:35.08 |
70th | Ethan Iniguez | St. John Paul II Catholic (Avondale, AZ) | Final | | 00:35.31 |
71st | Gabriel Jauregui | St. John Paul II Catholic (Avondale, AZ) | Final | | 00:35.81 |