8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Josh WanjaMullen (Denver, CO) |
Round 1 |
7-6 (7-4) |
6-3 |
|
|
W |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Owen ShrivePine Creek (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
5-7 |
4-6 |
|
|
L |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Dax HawyardRock Canyon (Highlands Ranch, CO) |
Round 4 |
4-6 |
7-6 (7-5) |
0-1 (6-10) |
|
L |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Rampart (Colorado Springs, CO) |
Round 3 |
6-3 |
6-2 |
|
|
W |
8/21 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Connick GoodwinPalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
6-2 |
7-5 |
|
|
W |
8/22 |
Air Academy (US Air Force Academy, CO) |
Noah HellemAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Finals |
3-6 |
2-6 |
|
|
L |
8/23 |
Lewis-Palmer (Monument, CO) |
Bailey MorganLewis-Palmer (Monument, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/29 |
Discovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Aidan DavisDiscovery Canyon (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-3 |
7-6 (7-3) |
|
|
W |
9/5 |
Cheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Jake SchultzCheyenne Mountain (Colorado Springs, CO) |
Finals |
3-6 |
3-6 |
|
|
L |
9/7 |
Pine Creek (Colorado Springs, CO) |
Owen ShrivePine Creek (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-3 |
7-5 |
|
|
W |
9/8 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Ben AllanThunderRidge (Highlands Ranch, CO) |
Round 5 |
1-4 |
|
|
Ret. |
L |
9/8 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
CLARK DELEEUWCherokee Trail (Aurora, CO) |
Round 3 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/8 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Miles LutterNorthfield (Denver, CO) |
Round 5 |
6-2 |
6-1 |
|
|
W |
9/8 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Rufus ThompsonLegacy (Broomfield, CO) |
Round 2 |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
9/8 |
ThunderRidge High School Tournament (Highlands Ranch, CO) |
Gabriel FaulknerArvada West (Arvada, CO) |
Round 2 |
6-3 |
1-6 |
1-0 (11-9) |
|
W |
9/19 |
Mesa Ridge (Colorado Springs, CO) |
Lucas GodecMesa Ridge (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/27 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Connick GoodwinPalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
4-6 |
6-7 (5-7) |
|
|
L |
9/29 |
Kent Denver (Englewood, CO) |
Seb BoadaKent Denver (Englewood, CO) |
Finals |
0-6 |
0-6 |
|
|
L |