8/4 |
Smoky Hill (Aurora, CO) |
George RobinSmoky Hill (Aurora, CO) |
Finals |
4-6 |
6-3 |
10-4 |
|
W |
8/11 |
Battle At The Rock (Castle Rock, CO) |
David SmithCastle View (Castle Rock, CO) |
Round 3 |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
8/11 |
Lakewood (CO) |
Titus KallanderLakewood (CO) |
Finals |
6-4 |
6-0 |
|
|
W |
8/12 |
Chatfield (Littleton, CO) |
Shreyas LeonChatfield (Littleton, CO) |
Finals |
6-0 |
6-1 |
|
|
W |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Rampart (Colorado Springs, CO) |
Round 1 |
6-0 |
7-5 |
|
|
W |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Miles HooverCoronado (Colorado Springs, CO) |
Round 2 |
3-6 |
4-6 |
|
|
L |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Aiden GuthrieMullen (Denver, CO) |
Round 3 |
6-3 |
6-0 |
|
|
W |
8/18 |
AA Kadet Court Kickoff (Colorado Springs, CO) |
Brandon PivovarArvada West (Arvada, CO) |
Round 4 |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
8/23 |
Palmer Ridge (Monument, CO) |
Ian CapekPalmer Ridge (Monument, CO) |
Finals |
6-7 (2-7) |
3-6 |
|
|
L |
8/29 |
Liberty (Colorado Springs, CO) |
Dawson MorinLiberty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
9/5 |
Rampart (Colorado Springs, CO) |
Michael TannerRampart (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-1 |
6-1 |
|
|
W |
9/7 |
Coronado (Colorado Springs, CO) |
Miles HooverCoronado (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-7 (4-7) |
4-6 |
|
|
L |
9/19 |
Doherty (Colorado Springs, CO) |
George Van ArnamDoherty (Colorado Springs, CO) |
Finals |
6-0 |
6-0 |
|
|
W |
9/20 |
Air Academy (US Air Force Academy, CO) |
Asher KiserAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Finals |
4-6 |
7-5 |
6-3 |
|
W |
9/21 |
Ralston Valley (Arvada, CO) |
Calder HardinRalston Valley (Arvada, CO) |
Finals |
1-6 |
7-5 |
0-0 (9-11) |
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Asher KiserAir Academy (US Air Force Academy, CO) |
Round 2 |
6-1 |
6-2 |
|
|
W |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Matthew HossackPonderosa (Parker, CO) |
Round 3 |
4-6 |
6-3 |
1-6 |
|
L |
9/22 |
Pueblo South Invite (Pueblo City Park/Pueblo South High School, CO) |
Cale BrushArapahoe (Centennial, CO) |
Round 4 |
2-6 |
6-1 |
2-6 |
|
L |
9/28 |
Fountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Ethan PloetzFountain-Fort Carson (Fountain, CO) |
Finals |
4-3 |
|
|
DF |
L |
10/4 |
Class 5A Region 8 (Parker, CO) |
Clay HafnerMonarch (Louisville, CO) |
Semi-Finals |
6-1 |
6-0 |
|
|
W |
10/4 |
Class 5A Region 8 (Parker, CO) |
Alex HodzelykhChaparral (Parker, CO) |
Finals |
1-6 |
4-6 |
|
|
L |
10/12 |
Class 5A State Championships (Individual) (Denver, CO) |
Justin SonGrandview (Aurora, CO) |
Round 1 |
0-6 |
3-6 |
|
|
L |