Perry Manekas's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | 17s North National 17s MGA Volleyball |
| Height | 5'6" |
| Standing Reach | 7'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 31'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|