Liam Koske's Bio
Bio
running back and middle linebacker and right end
running back and middle linebacker and right end
| Height | 6'0" |
| Weight | 163 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 7'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 280 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |