Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.81 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 8'5" |
