Bryan Collins's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #53 • OLB, WR |
| GPA | 3.9 |
| AP Classes | AP Spanish 5, AP Psychology, AP Biology, AP Computer Science Principles, and AP Language and Composition |
| Honors Classes | Honors Calculus and Honors Anatomy & Physiology |
| Height | 6'0" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |