Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.4 sec |
| Vertical Jump | 22'0" |
| Broad Jump | 7'9" |
| Shuttle | 4.9 sec |