Luis Rivas's Bio
Bio
5'10 170lbs CB
5'10 170lbs CB
| GPA | 4 |
| ACT | 32 |
| SAT | 1400 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 5'2" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 475 lbs |
| Deadlift | 535 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 48'0" |
| Broad Jump | 4'0" |
