Calebb Phonk's Bio
Bio
just a fun loving boy with a little silliness and loves Japan (because of anime) all love no hate! 🏳🌈
just a fun loving boy with a little silliness and loves Japan (because of anime) all love no hate! 🏳🌈
| GPA | 0.2 |
| Height | 4'2" |
| Weight | 352 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 8'11" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 50 lbs |
| Squat | 800 lbs |
| Deadlift | 798 lbs |
| 40 Yard Dash | 14.99 sec |
| Vertical Jump | 48'0" |
| Broad Jump | 2'0" |
| Shuttle | 8 sec |