Corey Adamolekun's Bio
Bio
Digital Harbor Athlete (wr/db) C/O 28’ GPA 3.6 5’8 146lbs 7x All American 1x Regional Champ |400m| |300mh and 400mh| |100m | |200m| |Long Jump|
Digital Harbor Athlete (wr/db) C/O 28’ GPA 3.6 5’8 146lbs 7x All American 1x Regional Champ |400m| |300mh and 400mh| |100m | |200m| |Long Jump|
| AP Classes | Ap Seminar |
| Honors Classes | Honors Geometry |
| Height | 5'8" |
| Weight | 146 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 385 lbs |