Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.68 |
| SAT | 1050 |
| AP Classes | Ap english lang, Ap american gov, and math 111 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 450 lbs |
| Deadlift | 380 lbs |