Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.2 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Left |
| Bench | 285 lbs |
| Squat | 465 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'3" |
| Shuttle | 4.51 sec |