Patrick Lyons's Bio
Bio
i love playing with will davis his gurth and power inside is soooooo good. i am a 4star with offer to everypower 5 school. #whowantyourboy. I love how cute my coaches are.
i love playing with will davis his gurth and power inside is soooooo good. i am a 4star with offer to everypower 5 school. #whowantyourboy. I love how cute my coaches are.
| GPA | 1.6 |
| ACT | 5 |
| SAT | 400 |
| AP Classes | AP Calculus, AP Meidcal Technology, AP Stat & Prob, and AP Chemestry |
| Height | 4'1" |
| Weight | 79 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 5'9" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 50 lbs |
| Squat | 50 lbs |
| Deadlift | 50 lbs |
| 40 Yard Dash | 14 sec |
| Vertical Jump | 4'0" |
| Broad Jump | 4'1" |
| Shuttle | 12 sec |




