Tyler Stevens's Bio
| Plays | Baseball, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #2 • SS, P • Captain |
| GPA | 3.3 |
| AP Classes | AP World History, AP Computer Science, and AP US History |
| Honors Classes | Honors English 2, Honors Trigonometry, Honors Algebra 2, Honors American Government, Honors Physics, Honors Chemistry, Honors English 1, and Honors Biology |
| Height | 5'10" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |




