David Ramos's Bio
Bio
Oakdale High School Class Of 2024 Wretsler and Football Player
Oakdale High School Class Of 2024 Wretsler and Football Player
| GPA | 4.25 |
| SAT | 1000 |
| AP Classes | Ap Chemistry |
| Honors Classes | Honor English 11 and Honors Algebra based physics |
| Height | 5'9" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |