Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Honors Classes | Honors History |
| Height | 5'10" |
| Weight | 191 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |

