Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.7 |
| Honors Classes | Honors biology |
| Height | 5'9" |
| Weight | 207 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |